Czy to Twoja firma?

POLFEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Ostrów Wielkopolski
POLFEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy POLFEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLFEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

POLFEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca POLFEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Elektryk

    POLFEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Borowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektryczno-energetycznych

      miejsce pracy: Borowiec 11a

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista ds. produkcji drobiarskiej

    • Ostrów Wielkopolski
    • 3 400-3 800 zł / mies.

      wykształcenie średnie lub wyższe po kierunku technolog żywienia lub zootechnik
      znajomość branży,
      doświadczenie na podobnym stanowisku

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, wyższe (w tym licencjat), inne
      • Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 1)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 400 - 3 800 PLN

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim