Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERYJNEGO KAN-WOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Ostrów Wielkopolski
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERYJNEGO KAN-WOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERYJNEGO KAN-WOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERYJNEGO KAN-WOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERYJNEGO KAN-WOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERYJNEGO KAN-WOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierowca kat c

    PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERYJNEGO KAN-WOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Ważne prawo jazdy
      Kierowanie wywrotką przede wszystkim na placu budowy
      Osoba młoda, bez doświadczenia lub emeryt
      Praca na terenie kraju
      Umowa na czas określony lub nieokreślony

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Inżynier budowy/ kierownik budowy

      wykształcenie wyższe,

      prowadzenie budowy, kierowanie grupą pracowników

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim