Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Maciej Stachlewski Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BUD-MASZ

producent maszyn do profilowania blach, ekranów akustycznych na autostrady oraz pierwszym producentem w Polsce - orynnowania z blach powlekanych (kolorowych).

Oferty pracy Maciej Stachlewski Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BUD-MASZ

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

TOKARZ CNC
Zawód: tokarz   |  Rodzaj: umowa o pracę
Olkusz
Szczegóły
Zakres obowiązków
obsługa obrabiarek skrawających tokarek 3 osiowych plus narzędzia obrotowe, czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów, odpowiedni dobór narzędzi skrawających do obrabiarki i prawidłowe zastosowanie w procesie obróbki, pisanie prostych programów na obrabiarce CNC SINUMERIK 810 i 840 D, uzbrajanie obrabiarki w narzędzia, dbałość o prawidłową realizację całego procesu oraz stan techniczny obrabiarki i narzędzi, kontrola jakiści wykonanych detali, realizowanie zadań w oparciu o wysokie standarty jakości, ergonomię i bezpieczeństwo pracy.
Wymagania
Inne wymagania:
wykształcenie min. zawodowe mechaniczne, znajomość nakładki Siemens ShopMill, umiejętność programowania w kodach maszynowych, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi, doświadczenie w obsłudze urządzeń sterowanych numerycznie, umiejętność programowania urzadzeń CNC, znajomość systemów sterowania CNC Siemens 810D, 840D, precyzyjność, dbałość o najmniejsze szczegóły. CV wysyłać na e-mail : filiaolkusz@bud-masz.com.pl
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Maciej Stachlewski Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BUD-MASZ
32-300 Olkusz
Osiecka 3b

Pracodawcy z miasta Olkusz