Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół nr 1 w Zbąszyniu praca

Nowy Tomyśl
edukacja: liceum ogólnokształcące, liceum profilowane
Zespół Szkół nr 1 w Zbąszyniu najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Nowy Tomyśl
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Zespół Szkół nr 1 w Zbąszyniu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół nr 1 w Zbąszyniu

Praca Zespół Szkół nr 1 w Zbąszyniu - oferty archiwalne

  • Nauczyciel zajęć rewalidacyjnych

    Zespół Szkół nr 1 w Zbąszyniu
    • Zbąszyń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-3 815 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć z młodzieżą i opieka nad nią. Ocena wiedzy i umiejętności uczniów w zakresie zajęć rewalidacyjnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: kurs pedagogiczny
      • Inne wymagania: uprawnienia z zakresu pedagogiki specjalnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 815 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel informatyki

    • Zbąszyń
    • umowa na zastępstwo
    • 2 780-3 815 zł / mies.

      Prowadzenie zajęć z młodzieżą i opieka nad nią. Ocena wiedzy i umiejętności uczniów w zakresie przedmiotów w zakresie przedmiotu informatyka.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 780 - 3 815 PLN

Pracodawcy w Nowym Tomyślu