Czy to Twoja firma?

AESCULAP CHIFA praca

Nowy Tomyśl
produkcja sprzętu medycznego
AESCULAP CHIFA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse

Oferty pracy AESCULAP CHIFA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AESCULAP CHIFA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Analityk finansowy/Kontroler finansowy

    iView Recruitment
    • Augustowo
    • umowa o pracę
    Polecana
    Wygasa
  • ANALITYK FINANSOWY (K/M)

    AUDIT HR Sp. z o.o.
    • Tarnowo Podgórne
    • praca zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana

Praca AESCULAP CHIFA - oferty archiwalne

  • Konsultant wewnętrzny – automatyzacja procesów / in-house consultant – process automation

    AESCULAP CHIFA
    • Nowy Tomyśl
    • pełny etat
    • 4 891 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Pomaganie w skutecznym stosowaniu narzędzi „nowej technologii”, takich jak RPA (UiPath) lub Process Mining (Celonis) jako globalna usługa dla klientów wewnętrznych, Programowanie w „UiPathStudio”, aby opracowywać, modyfikować i utrzymywać zaprogramowane skrypty RPA i/lub wspierać automatyzację za pomocą innych technik, np. MS Office VBA, Bezpośrednia interakcja z klientem w celu omówienia najlepszych możliwych rozwiązań, opcjonalnie na zagranicznych warsztatach lub zdalnie, np. poprzez Skype, Zrozumienie, rejestrowanie i ocena procesu klienta pod kątem jego potencjału automatyzacji. Wykonywanie okresowych przeglądów procesów pod kątem gotowości do RPA, Szkolenie personelu w zakresie oprogramowania stworzonego przez „Smart Automation Service”,

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: dobra organizacja , samodzielność , operatywnoścć, biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      • Inne wymagania: Elastyczność i zdolność dostosowywania się do zmieniających się potrzeb projektu w zmieniających się sytuacjach Umiejętność komunikowania się z personelem na wszystkich poziomach [Inne] : Odpowiedzialne podejście do zdobywania zaufania we wrażliwym środowisku high-tech z wrażliwymi danymi, Innowacyjne nastawienie i kreatywność oraz osobowość zorientowana na zespół, Zorientowane na wyniki dzięki możliwości wychwycenia wymagań klienta w krótkim czasie i zaproponowania rozwiązań w środowiskach, Mile widziane doświadczenie w UiPathStudio lub innym oprogramowaniu RPA,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 891 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowym Tomyślu