Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana praca

Nowy Targ
Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana - oferty archiwalne

  • Robotnik gospodarczy/konserwator

    Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana
    • Nowy Targ
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      ochrona nieruchomości i mienia ruchomego, utrzymanie w sprawności technicznej obiektu i mienia ruchomego, konserwacja i naprawa sprzętu szkolnego i urządzeń technicznych, przeprowadzanie drobnych remontów, utrzymanie czystości w części szkoły oraz wokół budynku

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Dobra organizacja pracy
      • Inne wymagania: Zmianowość: 07.00-15.00, 12.00-20.00 Możliwość zmiany rodzaju umowy na czas nieokreślony Wynagrodzenie zasadnicze: 3 148,00 zł + dodatek za wysługę lat

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 148 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowym Targu