Czy to Twoja firma?

Usługi Transportowe Piotr Rompa, Nowa Wieś Lęborska, ul. Grunwaldzka 21A praca

Nowa Wieś Lęborska
Usługi Transportowe Piotr Rompa, Nowa Wieś Lęborska, ul. Grunwaldzka 21A najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Usługi Transportowe Piotr Rompa, Nowa Wieś Lęborska, ul. Grunwaldzka 21A

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Transportowe Piotr Rompa, Nowa Wieś Lęborska, ul. Grunwaldzka 21A

Praca Usługi Transportowe Piotr Rompa, Nowa Wieś Lęborska, ul. Grunwaldzka 21A - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    Usługi Transportowe Piotr Rompa, Nowa Wieś Lęborska, ul. Grunwaldzka 21A
    • Nowa Wieś Lęborska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie dokumentów do biura księgowego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Obsłuka komputera oraz pakietu MS Office.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowej Wsi Lęborskiej