Czy to Twoja firma?

ASEO Recykling System Spółka z o.o. praca

Niedomice
ASEO Recykling System Spółka z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Niedomice
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy ASEO Recykling System Spółka z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ASEO Recykling System Spółka z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ASEO Recykling System Spółka z o.o. - oferty archiwalne

  • Pomoc księgowej (o)

    ASEO Recykling System Spółka z o.o.
    • Niedomice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -przyjmowanie, rejestrowanie i kontrolowanie dokumentów źródłowych finansowo-księgowych
      wprowadzanie dokumentów do systemu księgoweg
      -ewidencja dokumentów księgowych, w tym księgowanie faktur, wyciągów bankowych,
      -wsparcie w bieżących obowiązkach

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: program ksiegowy Comarch ERP OPTIMA, obsługa programu MS Office
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów, doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość pakietu MS Office, znajomość programu Comarch ERP Optima, samodzielność i odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność oraz dobra organizacja pracy motywacja i chęć do pracy. przyjmowanie, rejestrowanie i kontrolowanie dokumentów źródłowych finansowo-księgowych, wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, ewidencja dokumentów księgowych, w tym księgowanie faktur, wyciągów bankowych, wsparcie w bieżących obowiązkach. Praca w Niedomicach od poniedziałku do piątku od 7-15. Pracodawca zapewnia stałe zatrudnienie po okresie próbnym , stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość nabycia nowych umiejętności i podnoszenia kwalifikacji. Wynagrodzenie 3650 zł brutto Kontakt: ASEO Recykling System Spółka z o.o., ul. Fabryczna 21, 33-132 Niedomice. Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny tel.790828017 i przesłanie swojego CV na adres e-mail: administracja@aseosystem.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 650 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto;
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Niedomicach