Czy to Twoja firma?

JARZĘBSKA KATARZYNA Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe KATRIN praca

Mława
Salon Fryzjerski
JARZĘBSKA KATARZYNA Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe KATRIN najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fryzjer Mława
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy JARZĘBSKA KATARZYNA Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe KATRIN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JARZĘBSKA KATARZYNA Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe KATRIN

Praca JARZĘBSKA KATARZYNA Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe KATRIN - oferty archiwalne

  • Fryzjer

    JARZĘBSKA KATARZYNA Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe KATRIN
    • Mława
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      strzyżenie damskie i męskie, czesanie, koloryzacja itp

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętności fryzjerskie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mławie