Czy to Twoja firma?

ABZ INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Małomice
ABZ INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Małomice
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy ABZ INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ABZ INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ABZ INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sprzedawca (małomice)

    ABZ INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Małomice
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługa kasy fiskalnej, rozładunek towarów, dbanie o estetyczny wygląd sklepu oraz dbanie o czystość sali sprzedaży.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w zawodzie sprzedawca; książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 6-14, 14-22. Umowa zlecenie 3 m-ce z możliwością przedłużenia w ramach umowy o pra

Pracodawcy w Małomicach