Czy to Twoja firma?

PPHU ECO-SKÓR Bińkowski, Kozłowski Spółka jawna praca

Łuków
PPHU ECO-SKÓR Bińkowski, Kozłowski Spółka jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Łuków
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy PPHU ECO-SKÓR Bińkowski, Kozłowski Spółka jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU ECO-SKÓR Bińkowski, Kozłowski Spółka jawna

Praca PPHU ECO-SKÓR Bińkowski, Kozłowski Spółka jawna - oferty archiwalne

  • Pracownik księgowo- biurowy

    PPHU ECO-SKÓR Bińkowski, Kozłowski Spółka jawna
    • Łuków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie księgowości

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, obsługa komputera, staż pracy min 5 lat w księgowości.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: przewidywana dalsza współprace na czas nieokreślony
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łukowie