Czy to Twoja firma?

STOWARZYSZENIE CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, INTEGRACJI I EDUKACJI praca

Łuków
STOWARZYSZENIE CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, INTEGRACJI I EDUKACJI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Łuków
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy STOWARZYSZENIE CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, INTEGRACJI I EDUKACJI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STOWARZYSZENIE CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, INTEGRACJI I EDUKACJI

Praca STOWARZYSZENIE CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, INTEGRACJI I EDUKACJI - oferty archiwalne

  • Instruktor terapii zajęciowej

    STOWARZYSZENIE CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, INTEGRACJI I EDUKACJI
    • Łuków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      planowanie i organizowanie terapii dla grupy z niepełnosprawnością, opracowanie dokumentacji terapeutycznej, współpraca z członkami Rady Programowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe kierunki: pedagogika specjalna lub oligofrenopedagogika lub psychologia lub informatyka. Może być osoba po studiach podyplomowych z któregoś z tych kierunków, ale misi posiadać uprawnienia pedagogiczne. Doświadczenie mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 200 - 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa na rok z możiwiością przedłużenia na czas nieokreślony pracodawca przewiduje zwiększenie wynag
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łukowie