Czy to Twoja firma?

Stowarzyszenie Ogrodowe Polski Związek Działkowców Okręg Łódzki w Łodzi praca

Łódź
Stowarzyszenie Ogrodowe Polski Związek Działkowców Okręg Łódzki w Łodzi najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja księgowość / ekonomia

Oferty pracy Stowarzyszenie Ogrodowe Polski Związek Działkowców Okręg Łódzki w Łodzi

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stowarzyszenie Ogrodowe Polski Związek Działkowców Okręg Łódzki w Łodzi

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Stowarzyszenie Ogrodowe Polski Związek Działkowców Okręg Łódzki w Łodzi poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Stowarzyszenie Ogrodowe Polski Związek Działkowców Okręg Łódzki w Łodzi - oferty archiwalne

  • Inspektor ds. inwestycji

    Stowarzyszenie Ogrodowe Polski Związek Działkowców Okręg Łódzki w Łodzi
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - współpraca z zarządami Rodzinnych Ogrodów Działkowych w zakresie przygotowania i realizacji zadań inwestycyjno-remontowych w ogrodach.
      - Sporządzanie planu inwestycji i remontów oraz sprawozdań z jego wykonania
      - Prowadzenie i nadzorowanie przebiegu fizycznych likwidacji, odtwarzania Rodzinnych Ogrodów Działkowych i czasowego zajęcia Rodzinnych Ogrodów Działkowych.
      - Prowadzenie postępowań związanych z pozyskaniem środków finansowych dla Rodzinnych Ogrodów Działkowych na realizację inwestycji i remontów.

      [Godzina zakończenia pracy] : 16:00
      [Praca na okres próbny] : 3 miesiące

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera - MS Office
      • Inne wymagania: [Inne] : • Wykształcenie średnie techniczne/ wyższe o profilu budowlanym • pozytywne nastawienie, • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych • Znajomość przepisów oraz umiejętność właściwej interpretacji prawa budowlanego i przepisów pokrewnych • Bardzo dobra organizacja pracy • Umiejętność analizowania dokumentacji • Biegła obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łodzi