Czy to Twoja firma?

Wojewódzkie Biuro Geodezji w Łodzi praca

Łódź

Jesteśmy Wojewódzkim Biurem Geodezji w Łodzi - miejscem, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością w służbie geodezji. Nasza historia sięga roku 2010, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność, prężnie rozwijając się i zdobywając zaufanie w województwie łódzkim. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią dynamicznie zmieniającego się krajobrazu Łodzi i regionu, dostarczając usługi geodezyjne na najwyższym poziomie.

Nasza oferta to szeroki wachlarz usług, które obejmują między innymi prace scaleniowe i wymienne, gleboznawczą klasyfikację gruntów, a także analizę zmian w strukturze agrarnej. Zajmujemy się również koordynacją prac urządzeniowo-rolnych, monitorowaniem zmian w sposobie użytkowania gruntów oraz ich bonitacją. Nasze zaawansowane prace geodezyjne wspierają zarządzanie nieruchomościami województwa, a także inwestycje na drogach wojewódzkich.

Jako Biuro, kierujemy się pasją do precyzji i dokładności, które są fundamentem naszej codziennej pracy. Wszystko to robimy pod czujnym okiem Zarządu Województwa Łódzkiego, z którym ściśle współpracujemy, aby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Nasz Dyrektor, z zaangażowaniem i wizją, prowadzi nasz zespół do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów geodezyjnych.

Choć nie możemy podzielić się szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy liczby pracowników, chcemy zapewnić, że każdego dnia dążymy do bycia lepszymi, skuteczniejszymi i bardziej innowacyjnymi. Nasze usługi są naszą wizytówką, a satysfakcja klientów - najlepszą rekomendacją.

Zapraszamy do współpracy z Wojewódzkim Biurem Geodezji w Łodzi, gdzie profesjonalizm spotyka się z lokalnym zaangażowaniem, a każde zadanie traktujemy z należytą starannością i zaangażowaniem. Razem tworzymy przyszłość geodezji w sercu Polski.

Wojewódzkie Biuro Geodezji w Łodzi najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja księgowość / ekonomia hr / kadry administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Wojewódzkie Biuro Geodezji w Łodzi

Praca alert - powiadomienia

Praca Wojewódzkie Biuro Geodezji w Łodzi

  • Młodszy geodeta

    Wojewódzkie Biuro Geodezji w Łodzi
    • Sieradz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Wojewódzkie Biuro Geodezji w Łodzi

Siedziba główna

Wojewódzkie Biuro Geodezji w Łodzi poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Skierniewice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Wojewódzkie Biuro Geodezji w Łodzi - oferty archiwalne

  • Starszy inspektor

    • Łódź
    • Zakres obowiązków

      - sporządzanie list wynagrodzeń pracowników, ich księgowanie i prowadzenie kart wynagrodzeń pracowników,
      - sporządzanie list wynagrodzeń chorobowych i zasiłków,
      - sporządzanie list wypłat z tytułu umów zleceń lub umów o dzieło,
      - sporządzanie przelewów do list wynagrodzeń pracowników oraz z tytułu umów zlecenia i umów o dzieło, potrącanie zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych oraz terminowe przekazywanie ich do Urzędu Skarbowego,
      - sporządzanie rocznej deklaracji do US od potrącanych i odprowadzonych zaliczkach podatku dochodowego,
      - dokonywanie zgłoszeń do ubezpieczenia i wyrejestrowywanie z ubezpieczeń,
      - sporządzanie deklaracji rozliczeniowych do ZUS,
      - sporządzanie miesięcznych deklaracji na PFRON,
      - sporządzanie sprawozdań do GUS,
      - wystawianie zaświadczeń Rp-7 do ZUS

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zasadnicza 4500+dodatki (staż, premie,socjal)
      • System wynagrodzenia: Ryczałtowy

    • Łódź
    • 3 400 zł / mies.

      1. Wykonywanie czynności związanych z regulowaniem stanów prawnych nieruchomości pod drogami wojewódzkimi oraz innych gruntów stanowiących własność Województwa,
      2. Badanie i analiza dokumentów prawnych i geodezyjnych dotyczących stanu własnościowego nieruchomości leżących w pasach dróg wojewódzkich,
      3. Występowanie do właściwych urzędów i organów o wykonanie stosownych czynności związanych z regulowaniem stanów prawnych nieruchomości wraz z pilotowaniem tych czynności,
      4. Przygotowanie wniosków związanych z prowadzonymi postępowaniami do organów administracji rządowej i samorządowej, wydziałów sądów prowadzących księgi wieczyste, organów prowadzących ewidencję gruntów i budynków, archiwów państwowych lub innych właściwych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Geodeta

    • Łódź
    • 3 700 zł / mies.

      • wykonywanie terenowych prac geodezyjnych, urządzeniowo-rolnych i inwentaryzacyjnych, obejmujących w szczególności pomiary sytuacyjne i wysokościowe oraz stabilizację punktów granicznych trwałymi znakami geodezyjnymi,
      • sporządzanie map do celów prawnych, projektowych i z projektem podziału,
      wykonywanie geodezyjnych prac kameralnych, zarówno w zakresie przygotowania danych do prac w terenie, jak i opracowania wyników pomiaru,
      • analiza dokumentacji państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, akt ksiąg wieczystych i innych dokumentów opisujących stany prawne nieruchomości,
      • aktualizacja i redakcja mapy numerycznej,
      • sporządzanie i kompletowanie dokumentacji technicznej przeznaczonej do przyjęcia do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.

      Wymagania

      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : znajomość obsługi programów geodezyjnych [Umiejętność 1] : znajomość obsługi sprzętu geodezyjnego i urządzeń biurowych [Inne] : wykształcenie wyższe geodezyjne i kartograficzne, wykształcenie o specjalności geodezja rolna, uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii zakres 1 i 2, prawo jazdy kat. B, doświadczenie w geodezyjnych pracach terenowych, znajomość przepisów w dziedzinie geodezji

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN

Pracodawcy w Łodzi