Czy to Twoja firma?

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE JAN ZIELONKA praca

Limanowa
Usługi ogolnobudowlane
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE JAN ZIELONKA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Limanowa
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE JAN ZIELONKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE JAN ZIELONKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE JAN ZIELONKA - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany ofpr/23/0071 (ukr)

    USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE JAN ZIELONKA
    • Limanowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca przy dociepleniach oraz prace wykończenie budynków. Praca na terenie Małopolski, pracodawca zapewnia dojazd do miejsca wykonywania inwestycji - codzienny wyjazd z Limanowej ok. 6:00 rano i zjazd po pracy, obecnie praca na terenie Limanowej i Krakowa. Pracodawca przejeżdża na Kraków trasą: Limanowa-Rybie-Wieliczka-Kraków.
      Oferta skierowana jest także do obywateli Ukrainy.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie oraz umiejętności budowlane, pracodawca deklaruje także możliwość przyuczenia osoby do stanowiska

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawca w zależności od kwalifikacji/umiejętności/doświadczenia ka
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Limanowej