Czy to Twoja firma?

OPEN COMFORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Limanowa
Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej
OPEN COMFORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy produkcja / przemysł administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy OPEN COMFORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OPEN COMFORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

OPEN COMFORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca OPEN COMFORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw sprzedaży zagranicznej ofpr/22/1967

    OPEN COMFORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Limanowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta - bezpośrednia, telefoniczna, internetowa, przygotowywanie ofert, prace biurowe, sprzedaż, utrzymywanie dotychczasowych, nawiązywanie nowych kontaktów z klientami

      Firma oferyje:

      - Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę lub umowy B2B
      - Wynagrodzenie składające się z podstawy i premii uzależnionej od wyników pracy
      - Wsparcie zgranego zespołu
      - Szansę na rozwój w organizacji w zależności od indywidualnych potrzeb i predyspozycji zawodowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe
      • Inne wymagania: pracodawcy: Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego Doświadczenie w handlu międzynarodowym z klientami B2B (mile widziane doświadczenie w branży budowlanej) Osiąganie założonych celów sprzedażowych na podległych rynkach zagranicznych Pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie bieżących kontaktów handlowych, raportowanie aktywności Przygotowywanie ofert cenowych, ustalanie warunków dostawy, nadzorowanie spływu należności Zdolności negocjacyjne i umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych Nastawienie na realizację celów, samodzielność w działaniu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia Wynagrodzenie do negocjacji z pracodawcą po okresie próbnym pracodawca deklaruje dalsze zat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Limanowej