Czy to Twoja firma?

LIMBLACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Limanowa
Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją pokryć dachowych
LIMBLACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy magazyn administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy LIMBLACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca LIMBLACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Handlowiec

    LIMBLACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Bochnia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

LIMBLACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca LIMBLACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Referent ds. handlu ofpr/24/0536

    • Limanowa
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na czas określony

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD
      • Inne wymagania: Rzetelność, sumienność.
        Mile widziane wykształcenie ekonomiczne/budowlane. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży.
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 250 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + prowizja od sprzedaży
      • System wynagrodzenia: Ryczałtowy
  • Magazynier

    • Zaczernie

      Kontrola przyjmowanego, składowanego i wydawanego towaru; zapewnienie odpowiednich stanów magazynowych;
      obsługa dokumentacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą, OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH PODNOŚNIKOWYCH
      • Inne wymagania: Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Praca na czas określony] : 33 miesiące, nast. umowa na czas nieokreślony [Godzina zakończenia pracy

Pracodawcy w Limanowej