Czy to Twoja firma?

EURO-COMFORT sp. z o.o. praca

Leszno

Od momentu naszego założenia w 2000 roku w malowniczym Lesznie, staliśmy się nie tylko istotną częścią polskiego krajobrazu tekstylnego, ale i ważnym graczem na arenie międzynarodowej jako czołowa firma w ramach Euro-Comfort Group. Nasza historia jest opowieścią o ciągłym rozwoju, innowacji i zaangażowaniu w dostarczanie produktów, które wnoszą komfort i jakość do życia naszych klientów.

W EURO-COMFORT Sp. z o.o. zatrudniamy ponad tysiąc specjalistów, którzy codziennie wkładają swoje serca w tworzenie kołder, poduszek, materacy i innych tekstyliów domowych. Każdy produkt, który opuszcza nasze hale produkcyjne, jest symbolem naszego zaangażowania w doskonałość i dbałość o szczegóły. Nasze narzuty, pokrycia na materace, pościele, ręczniki i prześcieradła to nie tylko przedmioty codziennego użytku, ale przede wszystkim ambasadorowie naszej marki w domach na całym świecie.

Jako lider w branży, rozumiemy, że nasza pozycja na rynku wiąże się z odpowiedzialnością. Dlatego nieustannie dążymy do tego, by nasze działania były zgodne z najwyższymi standardami – zarówno w kwestii jakości produktów, jak i warunków pracy naszych pracowników. Jesteśmy dumni z tego, że nasza firma to miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a doświadczenie z innowacyjnością.

Chociaż nie możemy teraz podzielić się naszą misją i wartościami, które nas kierują, możemy zapewnić, że każdy aspekt naszej działalności jest przesiąknięty dążeniem do doskonałości i zadowolenia klienta. Nasze zaangażowanie w jakość i komfort jest niezachwiane, a nasze produkty mówią same za siebie.

W EURO-COMFORT Sp. z o.o. jesteśmy dumni z naszej przeszłości, podekscytowani teraźniejszością i pełni optymizmu patrzymy w przyszłość. Zapraszamy do świata, gdzie sen i odpoczynek są otulone najwyższą jakością. Zapraszamy do naszej rodziny – bo dla nas każdy klient staje się częścią wielkiej historii, którą wspólnie tworzymy.

EURO-COMFORT Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy EURO-COMFORT Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EURO-COMFORT Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EURO-COMFORT Sp. z o.o.

Siedziba główna

EURO-COMFORT Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca EURO-COMFORT Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator maszyn (do przyuczenia)

    EURO-COMFORT Sp. z o.o.
    • Leszno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      zapewnienie prawidłowej pracy maszyny- obsługę maszyn- dbanie o jakość i terminowość prac,

      Wymagania

      • Inne wymagania: system 4-brygadowy; praca w godzinach: 06:00- 14:00/ 14:00- 22:00/ 22:00- 06:00 pierwsza umowa: 3 miesięczny okres próbny; doświadczenie: mile widziane pracodawca zapewnia transport na miejsce pracy;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + 10% premii regulaminowej
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lesznie