Czy to Twoja firma?

TECHMAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Leszno
TECHMAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy TECHMAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TECHMAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

TECHMAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TECHMAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Mechanik

    TECHMAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Leszno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      kompletacja dostaw towarów, produkcja przewodów ciśnieniowych, prace związane z serwisowaniem hydrauliki siłowej i pneumatyki

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, mile widziana znajomość produktów z zakresu hydrauliki siłowej, pneumatyki i węży przemysłowych, dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - wysokość wynagrodzenia w zależności od posiadanych kompetencji i doświadczenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Mechanik

    • Legnica

      - kompletacja dostaw towarów
      - produkcja przewodów ciśnieniowych
      - prace związane z serwisowaniem hydrauliki siłowej i pneumatyki

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia (możliwość negocjacji wynagrodzenia w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczeni

Pracodawcy w Lesznie