Czy to Twoja firma?

Zakład Produkcyjno-Handlowy EKO-TOCZEK Toczek Franciszek praca

Łęg Tarnowski
Zakład Produkcyjno-Handlowy EKO-TOCZEK Toczek Franciszek najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Łęg Tarnowski
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Zakład Produkcyjno-Handlowy EKO-TOCZEK Toczek Franciszek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Produkcyjno-Handlowy EKO-TOCZEK Toczek Franciszek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Zakład Produkcyjno-Handlowy EKO-TOCZEK Toczek Franciszek - oferty archiwalne

  • Pomoc księgowej (o)

    Zakład Produkcyjno-Handlowy EKO-TOCZEK Toczek Franciszek
    • Łęg Tarnowski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -obsługi komputera i programów komputerowych
      -podpinania Jednolitych plików kontrolnych (JPK) przy rozliczeniach miesięcznych do Urzędu Skarbowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe mile widziane kierunkowe, mile widziane doświadczenie na stanowisku, może być osoba chętna do przyuczenia, , znajomość obsługi komputera i programów komputerowych, umiejętność podpinania jednolitych plików kontrolnych (JPK) przy rozliczeniach miesięcznych do Urzędu Skarbowego. Praca na pełen etat, pracodawca zapewnia stałe zatrudnienie. Praca w Łęgu Tarnowskim od poniedziałku do piątek, na jedną zmianę od 8:00 do 16:00, wynagrodzenie 3010 zł brutto + premia. Kontakt: ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "EKO - TOCZEK" TOCZEK FRANCISZEK, ul. Pawęzowska 68, 33-131 Łęg Tarnowski, tel.: 603679046. CV wysyłać na podany adres email: ekotoczek@poczta.fm

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto+ premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa komputera, OBSŁUGA KOMPUTERA - PROGRAMY MICROSOFT POWER POINT, WORD, EXCEL
      • Inne wymagania: Skierowanie, oferta złożona w Filii w Żabnie mile widziane doświadczenie na stanowisku, może być osoba chętna do przyuczenia, , znajomość obsługi komputera i programów komputerowych, umiejętność podpinania Jednolitych plików kontrolnych (JPK) przy rozliczeniach miesięcznych do Urzędu Skarbowego. Praca na pełen etat, pracodawca zapewnia stałe zatrudnienie. Praca w Łęgu Tarnowskim od poniedziałku do piątk, na jedną zmianę od 8:00 do 16:00, wynagrodzenie 2800 zł brutto + premia. Kontakt: ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "EKO - TOCZEK" TOCZEK FRANCISZEK, ul. Pawęzowska 68, 33-131 Łęg Tarnowski, tel.: 603679046.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Łęgu Tarnowskim