Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA RAZEM praca

Łaziska Górne
Zarządzanie nieruchomościami na zlecenie

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA RAZEM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA RAZEM

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA RAZEM - oferty archiwalne

  • Pracownik konserwacyjno-porządkowy

    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA RAZEM
    • Mikołów
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - utrzymanie czystości wokół budynków,
      - opróznianie koszy na śmieci, zamiatanie schodów wejściowych do budynków i zejść do piwnic,
      - koszenie trawników, obcinanie żywopłotów,
      - odśnieżanie w okresie zimowym.

      OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
      Umowa o pracę na czas określony 6 m-cy
      MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
      43-190 Mikołów, ul. Cmentarna 1,2,3,5
      PRACA W DNIACH I GODZINACH:
      Pn - pt, godz. 7:00-10:30 (ok 16 godz. tygodniowo), zadaniowy system i rozkład czasu pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie dowolne, mogą być osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, jeżeli stan zdrowia pozwala na wykonywanie pracy na danym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 270 do 1 270 PLN
      • Opis wynagrodzenia: benefity: wczasy pod gruszą
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łaziskach Górnych