Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ praca

Krosno Odrzańskie
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ - oferty archiwalne

  • Monter - konserwator sieci wodociągowo kanalizacyjnych

    ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ
    • Krosno Odrzańskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - montowanie oraz konserwowanie instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej w budynkach, dokonywanie oględzin stanu technicznego instalacji oraz urządzeń i armatury stanowiącej wyposażenie;
      - wykonywanie prac rozbiórkowych;
      - wykonywanie prac remontowych;
      - wykonywanie innych poleceń przełożonych z zakresu działalności Działu Remontowo - Budowlanego;

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w zakresie prac na sieciach wodociągowo - kanalizacyjnych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie : 4300,00 zł brutto dodatkowo : - nagroda roczna za wyniki w pracy; - dodatkowe wynagr
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Referent ds. administracyjnych

    • umowa na zastępstwo
    • 2 800 zł / mies.

      1. Obsługa sekretariatu
      2. Prowadzenie rejestrów biurowych
      3. Realizacja zakupów administracyjnych
      4. Przygotowywanie projektów zarządzeń wewnętrznych i prowadzenie rejestru wydawanych zarządzeń
      5. Obsługa wstępna interesantów.
      6. Rejestracja oraz wysyłka korespondencji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie: - praca na podobnym stanowisku. Umiejętności: - posiada bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office - dobra organizacja pracy -samodzielność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań -wysoka kultura osobista

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 2.800,00 zł + dodatek stażowy

Pracodawcy w Krośnie Odrzańskim