FHU SUPOBER Bernard Pieróg

Czy to Twoja firma?

FHU SUPOBER Bernard Pieróg praca

Kraków

Od ponad trzydziestu lat, Bernard Pieróg Firma Handlowo Usługowa Supober, z sercem bijącym w Krakowie, stoi na straży bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Nasza historia rozpoczęła się 21 października 1991 roku, a z branżą ppoż jesteśmy związani jeszcze dłużej, bo od 1984 roku. Jesteśmy dumni, że możemy powiedzieć o sobie, iż jesteśmy firmą rodzinną, która z pokolenia na pokolenie przekazuje wiedzę i doświadczenie w dziedzinie ochrony życia, zdrowia, mienia i danych.

Nasza oferta to nie tylko sprzedaż, ale kompleksowe rozwiązania - od projektu po odbiór przez straż pożarną. Zajmujemy się instalacjami przeciwpożarowymi, obsługą inwestycji, prewencją pożarniczą, a także serwisem gaśnic. W naszej pracy kierujemy się misją, która jest dla nas drogowskazem w każdym działaniu: zabezpieczamy to, co najcenniejsze.

Zatrudniamy 25 wykwalifikowanych specjalistów, którzy każdego dnia dbają o to, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie ponad 900 stałych klientów, którzy wiedzą, że mogą na nas polegać. Nasze doświadczenie potwierdzają liczne odbiory Straży Pożarnej, które przeszły za pierwszym razem - to dla nas dowód na to, że robimy to dobrze.

Nie ograniczamy się tylko do Polski. Nasze usługi przekroczyły granice, a realizacje w takich krajach jak Szwecja czy Rosja świadczą o naszym międzynarodowym zasięgu i otwartości na nowe wyzwania. Rozwijamy dział prewencji pożarniczej i praktycznych szkoleń, bo wiemy, że wiedza i umiejętności to klucz do bezpieczeństwa.

W Supoberze każdego dnia pracujemy nad tym, by nasze usługi były synonimem innowacji i jakości. Rozszerzamy ofertę, wprowadzając nowoczesne instalacje gaśnicze i systemy detekcji pożaru, bo zależy nam na tym, aby nasze rozwiązania były nie tylko skuteczne, ale i nowatorskie.

Jesteśmy Bernard Pieróg Firma Handlowo Usługowa Supober - Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej. Zapraszamy do współpracy.

FHU SUPOBER Bernard Pieróg najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Kraków
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy FHU SUPOBER Bernard Pieróg

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FHU SUPOBER Bernard Pieróg

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FHU SUPOBER Bernard Pieróg

Siedziba główna

Praca FHU SUPOBER Bernard Pieróg - oferty archiwalne

  • Doradca techniczno-handlowy

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma SUPOBER, działająca od 30 lat w branży zabezpieczeń przeciwpożarowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

      Doradca techniczno-handlowy

      do działu sprzedaży sprzętu ppoż.

      Miejsce pracy: Kraków

      Zakres obowiązków

      • bezpośrednia obsługa klienta sklepu z artykułami ppoż. i bhp;
      • obsługa zleceń on-line oraz stałych klientów;
      • prowadzenie gospodarki magazynowej;
      • zamówienia i stały kontakt z dostawcami;
      • fakturowanie i obsługa dokumentacji handlowej;
      • obsługa oprogramowania ERP Enova;
      • przygotowywanie ofert sprzedaży;
      • nadzór nad ofertami oraz przepływem informacji z klientami;
      • przygotowanie wysyłek kurierskich;
      • rozwój oferty handlowej;
      • nadzór nad stroną www;
      • współpraca z innymi działami firmy;

      Wymagania

      • zaangażowania i przejęcia odpowiedzialności za swoją pracę;
      • doświadczenia na podobnym stanowisku;
      • obsługi programów Excel, CRM/ERP;
      • dodatkowym atutem będzie znajomość branży ppoż/bhp
      • prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • pracę pełną codziennych wyzwań;
      • otwartą i przyjazną atmosferę na co dzień;
      • współpracę z zgranym zespołem;
      • szkolenie oraz możliwość rozwoju osobistego;
      • umowa o prace oraz stabilne zatrudnienie;

      Wynagrodzenie:

      • Wynagrodzenie 3500 - 5000 brutto. Każdorazowo jest omawiane indywidualnie, a jego wysokość jest uzależniona od doświadczenia na tym lub podobnym stanowisku oraz stopnia przejętej odpowiedzialności;

      Chcesz poznać szczegóły ? Masz dodatkowe pytania ?

      • Zadzwoń do mnie; Jakub Pieróg tel. 608-377-690;

Pracodawcy w Krakowie