Consilo Finanse i Nieruchomości

Czy to Twoja firma?

Consilo Finanse i Nieruchomości praca

Kraków

Jesteśmy rozwijającą się firmą z sektora finansów i nieruchomości.

Nasi Doradcy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie i setki zadowolonych z obsługi klientów.
W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim indywidualnym podejściem do oczekiwań klienta, bardzo dobrą atmosferą i odpowiedzialnością za powierzone nam zlecenia zarówno kupna jak i sprzedaży nieruchomości.

Consilo Finanse i Nieruchomości najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy Consilo Finanse i Nieruchomości

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Consilo Finanse i Nieruchomości

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Consilo Finanse i Nieruchomości

Siedziba główna

Praca Consilo Finanse i Nieruchomości - oferty archiwalne

  • Doradca ds. Nieruchomości

    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko :

      Doradca ds. nieruchomości

      Miejsce pracy: Kraków

      Zakres obowiązków

      • kompleksowa obsługa Klienta
      • przygotowywanie ofert sprzedaży nieruchomości
      • dobieranie ofert oraz prezentacja nieruchomości
      • pozyskiwanie nowych nieruchomości do swojej osobistej bazy
      • monitorowanie rynku i współpraca z zespołem

      Wymagania

      • znajomość rynku nieruchomości
      • wysoka kultura osobista
      • odpowiedzialność za wykonywaną pracę
      • umiejętność organizacji czasu pracy
      • chęć osiągnięcia sukcesu
      • umiejętność pracy z zespołem
      • kreatywność
      • mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+prowizja)
      • profesjonalne narzędzia do pracy (laptop+telefon służbowy)
      • komfortowe biuro w świetnej lokalizacji
      • wsparcie przełożonego i zespołu
      • szkolenia z profesjonalnymi Trenerami

Pracodawcy w Krakowie