UPC Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

UPC Polska sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy UPC Polska – Twoim przewodnikiem w świecie nowoczesnych technologii telekomunikacyjnych. Nasza przygoda rozpoczęła się w Warszawie, sercu Mazowsza, ponad dwie dekady temu. Od tamtego czasu nieustannie rozwijamy się, aby dostarczać Ci usługi, które zmieniają codzienność i otwierają przed Tobą świat pełen możliwości.

Jako lider w branży cyfrowej, nasza oferta to nie tylko telewizja cyfrowa, ale również szerokopasmowy dostęp do internetu oraz telefonia stacjonarna i mobilna. Dzięki temu, możesz cieszyć się niezawodnym połączeniem, gdziekolwiek jesteś i bez względu na to, co robisz. Nasza historia to pasmo sukcesów i przełomowych momentów, jak przejęcie firmy Aster czy nasze połączenie z P4, które jeszcze bardziej umocniło naszą pozycję na rynku.

Z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy częścią Liberty Global – największego międzynarodowego operatora telewizji kablowej. To daje nam nie tylko globalne wsparcie, ale również dostęp do najnowszych innowacji, które my, jako pionierzy, wdrażamy dla Ciebie. Nasz zespół, liczący od 1 001 do 5 000 pracowników, każdego dnia dąży do tego, abyś mógł korzystać z najszybszego internetu w Polsce, którego prędkość dochodzi do 1 Gb/s. To właśnie nasze zaangażowanie w jakość i innowacyjność sprawia, że jesteśmy rekomendowanym operatorem na polskim rynku.

W UPC Polska rozumiemy, że technologia to nie tylko usługi, ale przede wszystkim ludzie, którzy z nich korzystają. Dlatego nasz głos jest pewny i autorytatywny, ale jednocześnie bliski i empatyczny. Staramy się, aby nasza komunikacja była równowagą między informacyjnością a konwersacyjnym stylem, zawsze jasna i logiczna. Wszelkie skomplikowane pojęcia tłumaczymy prostym językiem, aby każdy mógł zrozumieć naszą ofertę.

Jesteśmy tu dla Ciebie – aby wspierać, ułatwiać i inspirować. Dołącz do naszej historii i odkryj, jak technologia UPC Polska może zmienić Twój świat.

UPC Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy UPC Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca UPC Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa UPC Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca UPC Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel Handlowy D2D

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 745-20 000 zł / mies.
    • Witaj!

      Cieszymy się, że zaciekawiło Cię nasze ogłoszenie.

      Chcę, abyś wiedział/a, że jesteśmy jedną z najbardziej barwnych i innowacyjnych firm na polskim rynku telekomunikacyjnym.

      Wyznaczamy nowe trendy technologiczne i nieustannie podnosimy poziom domowej rozrywki.

      Inwestujemy ogromne zasoby w rozwój naszych technologii, co owocuje bardzo dobrymi parametrami jakościowymi.

      Nie interesuje nas "byle jak" i "byle co". Nasza firma jest bardzo dynamiczna, a co za tym idzie - praca tutaj jest pełna wyzwań.

      Poszukujemy osób samodzielnych, energicznych, otwartych na innych. "Za rogiem szukamy rozwiązań, nie problemów".

      Stresujesz się rekrutacją? Na początku nie czujesz się pewnie? Nie przejmuj się, każdy z nas kiedyś szukał pracy! Dlatego też nasi rekruterzy zadbają o sprawdzenie Twoich umiejętności w przyjaznych warunkach :)

      Proces rekrutacji przebiega następująco:

      Wyślij CV, my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 3 dni roboczych, umówimy się z Tobą na spotkanie w naszym biurze regionalnym, a następnie zadzwonimy z informacją o decyzji, jaką podjęliśmy.

      Zakres obowiązków

      • Promowanie marki UPC na wyznaczonym terenie
      • Sprzedaż usług UPC (Internet Stacjonarny, Telewizja Cyfrowa, Usługi Komórkowe, Telefony VOIP)
      • Obsługa Klientów Indywidualnych i SOHO
      • Doradztwo w wyszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla klienta B2C oraz B2B

      Wymagania

      • Lubisz kontakt z ludźmi ? To świetnie, bo będziesz go miał/a codziennie :)
      • Jesteś młodą, energiczną, kreatywną osobą i nie masz doświadczenia? Idealnie, wszystkiego Cię nauczymy!
      • Masz doświadczenie sprzedażowe i chcesz się dalej rozwijać? Jeszcze lepiej, pomożemy Ci podnieść kwalifikacje i zwiększyć dochody.
      • Jesteś weteranem sprzedaży i pozyskanie Klienta to dla Ciebie pestka? Będziesz mógł sam rekrutować kolejnych agentów!
      • Prawo jazdy - Przydałoby się, niemniej Wrocław jest dobrze skomunikowany :)
      • Dyspozycyjność - Pracujemy w różnych godzinach, grafik jednak możemy dostosować, jeżeli studiujesz dziennie lub masz inną pracę, która nie jest aż tak absorbująca.

      Oferujemy

      • Nowoczesne podejście do formy zatrudnienia, sam wybierz co dla Ciebie najlepsze! - umowa o pracę / umowa agencyjna / umowa zlecenie.
      • Wynagrodzenie podstawowe wraz z atrakcyjnym systemem prowizyjnym.
      • Pakiet Benefitów - Karta Multisport, Opieka Medyczna w Medicover, Usługi UPC dla Pracowników, Ubezpieczenie NNW.
      • Konkursy, Systemy motywacyjne z nagrodami (Pamiętajcie! Sprzedaż nie musi być nudna! )
      • Brak limitu wynagrodzenia - im więcej sprzedajesz tym więcej zarabiasz!
      • Elastyczny czas pracy - Promujemy nowoczesne podejście do biznesu! Nie lubisz stać w korkach? Pracujesz efektywnie
      • HOME OFFICE, zdalne dostępy do narzędzi sprzedażowych a także szereg innych rozwiązań, pomoże Ci w efektywnej pracy.
      • Liczne szkolenia: wdrożeniowe, sprzedażowe.
      • Pomoc Opiekuna, który przekaże Ci niezbędne "KNOW HOW" oraz pomoże w pierwszych miesiącach pracy.

Pracodawcy w Warszawie