Czy to Twoja firma?

Firma Produkcyjno - Handlowa MILAP Jarosław Paszyński praca

Końskie
produkcja konstrukcji stalowych
Firma Produkcyjno - Handlowa MILAP Jarosław Paszyński najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ślusarz Końskie
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Firma Produkcyjno - Handlowa MILAP Jarosław Paszyński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Produkcyjno - Handlowa MILAP Jarosław Paszyński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Firma Produkcyjno - Handlowa MILAP Jarosław Paszyński - oferty archiwalne

  • Ślusarz

    Firma Produkcyjno - Handlowa MILAP Jarosław Paszyński
    • Końskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      prace ślusarskie związane z produkcją urządzeń odpylających

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Końskiem