Czy to Twoja firma?

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kołobrzegu praca

Kołobrzeg

W sercu malowniczego Kołobrzegu, Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kołobrzegu jest bastionem nadziei i wsparcia dla osób, które stoją przed wyjątkowymi wyzwaniami życiowymi. Nasza misja to nie tylko rehabilitacja lecznicza, społeczna i zawodowa, ale także budowanie mostów zrozumienia i akceptacji w społeczeństwie.

Z dumą prowadzimy trzy placówki: Warsztat Terapii Zajęciowej, Dom Pomocy Społecznej oraz Ośrodek Wczesnej Interwencji, które razem tworzą wszechstronny system wsparcia dla naszych podopiecznych i ich rodzin. W Warsztacie Terapii Zajęciowej, który wspiera 50 osób, stawiamy na rozwój umiejętności i talentów, aby każdy mógł poczuć się wartościowy i potrzebny. Nasz Dom Pomocy Społecznej to bezpieczny azyl dla 14 mieszkańców, gdzie troska i ciepło tworzą domową atmosferę. Ośrodek Wczesnej Interwencji, obsługujący 200 osób, to miejsce, gdzie wczesne rozpoznanie i interwencja otwierają drzwi do lepszego jutra.

Choć nie dysponujemy danymi pozwalającymi na określenie naszej pozycji rynkowej, jesteśmy przekonani, że nasza praca i zaangażowanie każdego dnia przyczyniają się do budowania silnej i rozpoznawalnej marki w obszarze wsparcia osób z niepełnosprawnością intelektualną. Nasze działania, choć skoncentrowane na lokalnej społeczności, mają znaczenie uniwersalne, ponieważ każdy krok w kierunku integracji i akceptacji to krok ku lepszemu światu dla nas wszystkich.

W naszej codziennej pracy kierujemy się przekonaniem, że każdy człowiek zasługuje na szacunek, zrozumienie i możliwość pełnego uczestnictwa w życiu społecznym. Jesteśmy przekonani, że nasze działania przyczyniają się do wyrównywania szans i otwierają przed naszymi podopiecznymi nowe możliwości.

Zapraszamy do poznania naszej historii, dołączenia do naszej społeczności i wspólnego dążenia do świata, w którym różnorodność jest siłą, a nie barierą. Razem możemy więcej.

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kołobrzegu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło hotelarstwo / gastronomia / turystyka medycyna / farmacja / zdrowie zarządzanie / dyrekcja edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kołobrzegu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kołobrzegu

Mapa Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kołobrzegu

Siedziba główna

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kołobrzegu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kołobrzegu - oferty archiwalne

  • Nauczyciel indywidualnych zajęć rewalidacyjno-wychowawczych

    Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kołobrzegu
    • Kołobrzeg
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych w domu rodzinnych ucznia. Praca na terenie Kołobrzegu i Zieleniewa w godzinach między 7 a 15 (1/8 etatu, 5h tygodniowo).

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Oligofrenopedagogika
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie. Umiejętność prowadzenia zajęć z dzieckiem z głęboką niepełnosprawnością intelektualną.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kołobrzegu