Czy to Twoja firma?

PRACOWICI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Kołobrzeg
PRACOWICI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Klasyfikator Kołobrzeg
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PRACOWICI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRACOWICI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRACOWICI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik przetwórstwa żywności

    PRACOWICI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kukinia
    • staż/praktyka
    • Zakres obowiązków

      Klasyfikacja surowca na taśmach podajnikowych. Prace związane z produkcją żywności. Pracownicy podnoszą skrzynie z surowcem o masie 20 kg. (potencjalni pracownicy nie mogą w związku z tym mieć przeciwskazań zdrowotnych do podnoszenia takiego ciężaru)

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : Proszę o przesłanie informacji starosty na adres Spółki w Gorzowie Wlkp.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kołobrzegu