Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Biernat Andżelika Nana

Oferty pracy Biernat Andżelika Nana

KRAWIEC/ KRAWCOWA

Zawód: krawiec Rodzaj: umowa na okres próbny
Biernat Andżelika "Nana"
szycie tapicerki meblowej. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Praca jednozmianowa na 1/2 etatu w godz. 6:00-14:00 ...
Klecza Dolna
14-12-2020

Archiwalne ogłoszenia

KRAWCOWA
Zawód: krawiec   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Szczegóły
Zakres obowiązków
szycie tapicerki meblowej. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Praca jednozmianowa na 1/2 etatu w godz. 6:00-14:00 lub 7:00-15:00 (do ustalenia). Kontakt z pracodawcą telefoniczny: 509 570 122.
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Inne wymagania:
wykształcenie nie ma znaczenia, mile widziane doświadczenie w zawodzie
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Biernat Andżelika Nana
34-124 Klecza Dolna
341

Pracodawcy z miasta Klecza Dolna