Czy to Twoja firma?

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kazimierzy Wielkiej praca

Kazimierza Wielka
Szpital
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kazimierzy Wielkiej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) księgowość / ekonomia

Oferty pracy Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kazimierzy Wielkiej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kazimierzy Wielkiej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kazimierzy Wielkiej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kazimierzy Wielkiej - oferty archiwalne

  • Informatyk administrator sieci

    Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kazimierzy Wielkiej
    • Kazimierza Wielka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Instalowanie oraz konfigurowanie sprzętu i oprogramowania komputerowego. Administrowanie systemami komputerowymi. Analiza sprzętu i systemów komputerowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata, umiejętności wynikające z charakteru zawodu, komunikatywność, umiejętność współpracy, zaangażowanie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kazimierzy Wielkiej