Czy to Twoja firma?

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 praca

Jastrzębie-Zdrój
Szpital Specjalistyczny
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika praca fizyczna motoryzacja

Oferty pracy Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 - oferty archiwalne

  • Mistrz w sekcji elektrycznej w dziale obsługi technicznej

    Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2
    • Jastrzębie-Zdrój
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zarządzanie podległymi pracownikami - organizowanie pracy, wyznaczanie i delegowanie obowiązków, sprzorządzanie harmonogramów pracy podległych pracowników, zapewnienie ciagłości dopływu energii elektrycznej pod kątem technicznym, utrzymanie w ciągłej sprawności technicznej instalacji i urządzeń elektrycznych, dokonywanie okresowych konserwacji i kontroli stanu technicznego instalacji i urządzeń elektrycznych, utrzymanie w ciągłej gotowości ruchowej agregatu prądotwórczego, organizacja zaopatrzenia materiałowego dla potrzeb napraw

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, kierunek: techniczny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek funkcyjny 20% / umowa na okres próbny, z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreśłony
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Mistrz w sekcji mechanicznej w dziale obsługi technicznej

      zarządzanie podległymi pracownikami-organizowanie pracy, wyznaczanie i delegowanie obowiązków, sporządzanie harmonogramów pracy podległych pracowników, organizacja robót konserwacyjnych i remontów bieżących, organizacja zaopatrzenia materiałowego dla potrzeb napraw i remontów, kontrolowanie prawidłowości

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, kierunek: techniczne
      • Uprawnienia: mile widziane doświadczenie w zarządzaniu grupą

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zasadnicze+dodatek funkcyjny w wysokości do 20% umowa na okres próbny z możliwością za

Pracodawcy w Jastrzębiu-Zdroju