Czy to Twoja firma?

Bar Restauracja u chłopa Lucyna Gniecka i Przemysław Gniecki praca

Hrubieszów
hotelarsko-gastronomiczny
Bar Restauracja u chłopa Lucyna Gniecka i Przemysław Gniecki najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Bar Restauracja u chłopa Lucyna Gniecka i Przemysław Gniecki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bar Restauracja u chłopa Lucyna Gniecka i Przemysław Gniecki

Bar Restauracja u chłopa Lucyna Gniecka i Przemysław Gniecki poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Bar Restauracja u chłopa Lucyna Gniecka i Przemysław Gniecki - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna \ pomocnik kuchenny

    Bar Restauracja u chłopa Lucyna Gniecka i Przemysław Gniecki
    • Hrubieszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - pomoc w przygotowywaniu posiłków;
      - bieżąca pomoc w organizacji pracy kuchni
      - utrzymanie w należytej higienie sprzętu kuchennego, stołowego oraz pomieszczeń kuchni i zmywalni;
      - przygotowanie półproduktów a’la carte
      - dostosowanie się do standardów i zasad obowiązujących w firmie

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: rzetelne wykonywanie obowiązków, umiejętności manualne i techniczne, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz samodzielność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : umiejętność pracy pod presją czasu, znajomość technik kulinarnych i kuchni polskiej [Umiejętność 1] : bardzo dobra organizacja pracy własnej, punktualność, dyspozycyjność, komunikatywność i otwartość,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Prowizyjny
  • Kucharz / kucharka

      - przygotowywanie potraw i artykułów prowiantowych z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych i receptur;
      - przygotowywanie zimnych i ciepłych bufetów oraz dań a’la carte;
      - dbałość o miejsce pracy;
      - estetyczne serwowanie dań;
      - postępowanie zgodnie ze standardami i procedurami firmy,
      - planowanie menu
      - gospodarka w realizowaniu zamówień i zarządzanie magazynem półproduktów i produktów

      Wymagania

      • Uprawnienia: komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole, samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu, Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Znajomość kuchni polskiej i europejskiej, chęci do udziału w szkoleniach kulinarnych [Umiejętność 1] : Wiedza kulinarna na dobrym poziome, znajomość nowych technik i trendów w gastronomii

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
  • Kelnerka / kelner

      - bezpośrednia obsługa gości według określonych standardów; - znajomość karty menu; - efektywna sprzedaż i sprzedaż
      sugerowana; - przyjmowanie i rozliczanie płatności; - meldowanie i wymeldowanie gości hotelowych; - przyjmowanie
      rezerwacji hotelowych; - podstawowa obsługa portali rezerwacyjnych; - współpraca z kuchnią w zakresie sprawnej realizacji
      zamówień; - wysoki poziom kultury osobistej; - aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna; - umiejętność pracy pod
      presją; - organizacja czasu pracy; - umiejętność pracy w zespole; - utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami; - obsługa
      imprez okolicznościowych; - utrzymanie porządku w miejscu pracy; - przygotowanie stanowiska pracy dla kolejnej zmiany

      Wymagania

      • Uprawnienia: samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu, predyspozycje sprzedażowe, Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, skrupulatność w wykonywaniu obowiązków, kreatywność i punktualność [Umiejętność 1] : umiejętność pracy w zespole; organizacja czasu pracy; utrzymanie porządku w miejscu pracy;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN

Pracodawcy w Hrubieszowie