Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Maciej Jabłoński

Oferty pracy Maciej Jabłoński

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Doradca Klienta
Zawód: agent ubezpieczeniowy   |  Rodzaj: umowa agencyjna
Gdynia
Szczegóły

 Tworzymy zespół ludzi ambitnych i tych, którzy chcą rozwijać swoje pasje i działalności. Zatrudniamy osoby związane z różnymi specjalnościami zarówno w sporcie jak i w biznesie, aby razem tworzyć i uzupełniać się w swoich celach. Wszyscy też działamy w jednej branży – współpracujemy z polskim oddziałem firmy  METLIFE   Różni specjaliści na różnych stanowiskach i jeden wspólny cel – ROZWÓJ. Zarabiamy, aby rozwijać swoje pasje. Biuro w Gdyni – działania na terenie regionu północnego.

Zakres obowiązków
  • Ustalenie kalendarza spotkań i jego realizacja

  • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych kontaktów z klientami

  • Analiza potrzeb i oczekiwań Klienta celem skonfigurowania najlepszych rozwiązań

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Stałe aktualizowanie i pogłębianie wiedzy z dziedziny finansowo-ubezpieczeniowej

Wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży lub motywacja aby je zdobyć

  • Praca z ludźmi i zawieranie nowych kontaktów biznesowych

  • Łatwość podtrzymywania kontaktów z rozmówcą

  • Przedsiębiorczość zorganizowanie

  • Umiejętność zarządzania własnym czasem pracy

  • Wykształcenie minimum średnie

Maciej Jabłoński
84-207 Bojano
Krzywoustego, 6

Pracodawcy z miasta Gdynia

Popularni pracodawcy z województwa: Pomorskie

Sylva
Lobo HR
FBSerwis SA
We Drive
Simple Media
The Point
FNX Group s.c.
PCC
PCC
Income Invest