Czy to Twoja firma?

Wytwórnia Cukiernicza ARKADIA praca

Gdynia
Wytwórnia Cukiernicza ARKADIA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Gdynia
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Wytwórnia Cukiernicza ARKADIA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wytwórnia Cukiernicza ARKADIA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Wytwórnia Cukiernicza ARKADIA - oferty archiwalne

  • Ekspedientka

    Wytwórnia Cukiernicza ARKADIA
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klientów w cukierni, utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Praca w systemie 2 dni pracy/ 2 dni wolne. Mile widziene doświadczenie zwodowe oraz umiejętność obsługi kasy fiskalnej. Istnieje możliwość przyuczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdyni