Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - CLAR SYSTEM SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy Clar System S. A.

PRACOWNIK GOSPODARCZY

Zawód: sprzątacz Rodzaj: umowa o pracę
Clar System S. A.
Sprzątanie obiektu biurowego. Praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym, w godzinach 13-20.
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Gdańsk
17-11-2020
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK GOSPODARCZY - OSOBA SPRZĄTAJĄCA
Zawód: sprzątacz   |  Rodzaj: umowa o pracę
Gdańsk
Szczegóły
Zakres obowiązków
Sprzątanie obiektu biurowo-magazynowego. Sprzątanie wewnątrz obiektu. Praca od poniedziałku do piątku w systemie II zmianowym, w godzinach: 6-14 (13), 14-22 (21).
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Inne wymagania:
Mile widziane doświadczenie zawodowe. Mile widziane osoby niepełnosprawne.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
PERSONEL SPRZĄTAJĄCY/PRACOWNIK GOSPODARCZY
Gdynia
Szczegóły
Sprzątanie hali produkcyjnej i przyległych do niej pomieszczeń socjalnych.
Wymagania
podstawowe, brak
Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
NIE

Adres

ul. Klemensa Janickiego 20B
60-542 Poznań
województwo wielkopolskie
powiat Poznań
gmina Poznań-Jeżyce

Dodatkowe informacje

NIP: 7781027841
REGON: 630385038
KRS: 0000189335

Dyrektor generalny

Tomasz Straburzyński
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 02-02-2004
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Gdańsk

Popularni pracodawcy z województwa: Pomorskie

Sylva
Lobo HR
FBSerwis SA
We Drive
Simple Media
The Point
FNX Group s.c.
PCC