Pracodawca - MAX-AUTO SERWIS BOGUSŁAW FLISIKOWSKI

Kompleksowe naprawy blacharsko lakiernicze

Oferty pracy Max-Auto serwis

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

Blacharz samochodowy
Blacharz   |  umowa o pracę
Gdańsk
Szczegóły

Zatrudnię osobę do:

  • rozbrajania
  • uzbrajania
  • mycia i  czyszczenia
Zakres obowiązków

Naprawy blacharskie.

Wymagania
  • Punktualność
  • dbanie o narzędzia
  • rzetelnośc w wykonywaniu pracy.

Adres

ul. Wschodnia 41
80-066 Gdańsk
województwo pomorskie
powiat Gdańsk
gmina Gdańsk

Adres do doręczeń

Dodatkowe informacje

NIP: 5832099767
REGON: 191058209

Profil działalności:

  • 45.19.Z - Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.11.Z - Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
  • 45.20.Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.31.Z - Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.32.Z - Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.40.Z - Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich
  • 52.21.Z - Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 10-11-1994
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Gdańsk