Czy to Twoja firma?

Fabryka Domów Mobilnych i Szkieletowych LARK Leisure Homes sp. z o.o. praca

Darłowo

Witaj w świecie Lark Leisure Homes, gdzie pasja i innowacja spotykają się, by tworzyć nie tylko domy, ale przestrzenie pełne życia. Jako lider w produkcji domów mobilnych i modułowych w Europie Zachodniej i Środkowej, jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty znajdują się niemal w 40 krajach, dostarczając naszym klientom nie tylko dachu nad głową, ale przede wszystkim miejsca, w których mogą tworzyć niezapomniane wspomnienia.

Nasza oferta to nie tylko domy mobilne, ale również modułowe, sanitarne i SPA, a także moduły SPA i sanitarne oraz meble. Każdy z naszych produktów jest wynikiem zaawansowanych rozwiązań konstrukcyjnych i nowoczesnych technologii, które gwarantują zwiększoną trwałość, funkcjonalność, wytrzymałość oraz komfort użytkowania. W Lark Leisure Homes budujemy z sercem i zaangażowaniem, co odzwierciedla się w każdym szczególe naszych domów.

Jesteśmy pionierami w dziedzinie innowacji i jakości, co potwierdzają nasze certyfikaty TÜV i NCC oraz członkostwo w prestiżowej BSI Group. Nasze produkty spełniają rygorystyczne standardy bezpieczeństwa i jakości, co jest potwierdzone certyfikatem pełnej zgodności z europejską normą EN 1647.

Rozumiemy, że wybór idealnego domu to ważna decyzja, dlatego oferujemy naszym klientom kompleksowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego domu i jego specyfikacji. Nasze wsparcie techniczne jest zawsze do dyspozycji, aby zapewnić, że każdy aspekt Twojego nowego domu będzie dokładnie taki, jak sobie wymarzyłeś.

Wyróżnia nas możliwość personalizacji produktów – dzięki konfiguratorowi domów mobilnych możesz stworzyć przestrzeń, która idealnie odpowiada Twoim potrzebom. Dodatkowo, nasza szeroka gama wyposażenia dodatkowego pozwala na dostosowanie domu do indywidualnych preferencji, co sprawia, że każdy Lark Leisure Home jest tak wyjątkowy, jak jego mieszkańcy.

Zapraszamy Cię do dołączenia do rodziny Lark Leisure Homes, gdzie każdy dom jest budowany z myślą o Tobie, z sercem i zaangażowaniem, które czynią naszą markę wyjątkową na tle innych. Razem możemy stworzyć miejsce, które będzie Twoim azylem, pełnym ciepła i niezapomnianych chwil.

Fabryka Domów Mobilnych i Szkieletowych LARK Leisure Homes Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport internet / e-commerce / nowe media budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Fabryka Domów Mobilnych i Szkieletowych LARK Leisure Homes Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Fabryka Domów Mobilnych i Szkieletowych LARK Leisure Homes Sp. z o.o.

  • Pracownik produkcji

    Fabryka Domów Mobilnych i Szkieletowych LARK Leisure Homes Sp. z o.o.
    • Darłowo
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Fabryka Domów Mobilnych i Szkieletowych LARK Leisure Homes Sp. z o.o.

Siedziba główna

Fabryka Domów Mobilnych i Szkieletowych LARK Leisure Homes Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Bielsko-Biała
  4. Szczecin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Fabryka Domów Mobilnych i Szkieletowych LARK Leisure Homes Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

    • Darłowo
    • staż/praktyka
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca przy produkcji domów mobilnych i modułowych: prace stolarskie, wykończeniowe, monterskie

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : Umiejętność czytania rysunku technicznego umiejętność obsługi elektronarzędzi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • System wynagrodzenia: Ryczałtowy

Pracodawcy w Darłowie