Czy to Twoja firma?

Przedszkole Nr 2 im.Janiny Porazińskiej w Darłowie praca

Darłowo
Przedszkole Nr 2 im.Janiny Porazińskiej w Darłowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Przedszkole Nr 2 im.Janiny Porazińskiej w Darłowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Nr 2 im.Janiny Porazińskiej w Darłowie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedszkole Nr 2 im.Janiny Porazińskiej w Darłowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedszkole Nr 2 im.Janiny Porazińskiej w Darłowie - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    Przedszkole Nr 2 im.Janiny Porazińskiej w Darłowie
    • Darłowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc w przygotowywaniu posiłków, obróbka wstępna (mycie, obieranie) mycie naczyń, prace porządkowe, wydawanie posiłków

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc nauczyciela

    • Darłowo
    • umowa na zastępstwo
    • 2 800 zł / mies.

      pomoc nauczycielowi,prace porządkowe, pomoc i opieka nad dziećmi,pomoc w przygotowaniu zajęć

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Darłowie