Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa im. W. Woźniaka Czyżowice praca

Czyżowice
edukacja
Szkoła Podstawowa im. W. Woźniaka Czyżowice najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Czyżowice
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Szkoła Podstawowa im. W. Woźniaka Czyżowice

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa im. W. Woźniaka Czyżowice

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Szkoła Podstawowa im. W. Woźniaka Czyżowice - oferty archiwalne

  • Pomoc nauczyciela

    Szkoła Podstawowa im. W. Woźniaka Czyżowice
    • Czyżowice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - pomoc w organizowaniu i prowadzeniu pracy opiekuńczo-wychowawczej,
      - uczestnictwo w czynnościach samoobsługowych.

      Praca od poniedziałku do piątku w godz.: 8:00-12:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: umiejętność pracy w grupie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +10% premii.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Czyżowice

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN

Pracodawcy w Czyżowicach