Czy to Twoja firma?

RADPOL S.A. praca

Człuchów

Jesteśmy RADPOL S.A., dumnym liderem na rynku wyrobów termokurczliwych i jednym z czołowych producentów rur wielowarstwowych w Polsce. Nasza podróż rozpoczęła się ponad 40 lat temu, kiedy to nasze korzenie wyrosły z przedsiębiorstwa KABLOSPRZĘT. Od tamtej pory nieustannie się rozwijamy, tworząc innowacje technologiczne, które budują wartość dla naszych klientów.

Nasza misja jest jasna i niezmienna – pragniemy dostarczać produkty i usługi, które nie tylko spełniają oczekiwania naszych klientów, ale również wyznaczają nowe standardy w branży. Innowacyjność, profesjonalizm i rozwój pracowników to wartości, które są dla nas kluczowe i które odzwierciedlają się w każdym aspekcie naszej działalności.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz wyrobów termokurczliwych, rury wielowarstwowe, systemy preizolowane oraz osprzęt elektroinstalacyjny. Jesteśmy pionierami w wykorzystaniu „zielonej technologii” sieciowania radiacyjnego, co potwierdzają nasze dwa akceleratory elektronowe o mocy 2,5 MeV i 4,5 MeV. To właśnie dzięki nim nasze produkty wyróżniają się wyjątkową jakością i trwałością.

Nasza obecność na rynku międzynarodowym jest silna i ciągle rozwijająca się, wspierana przez naszych Regionalnych Kierowników Sprzedaży. Dbamy o środowisko, co potwierdza certyfikat ISO 14001:2004, świadczący o naszym zaangażowaniu w ekologiczne praktyki biznesowe.

Rok 2022 był dla nas wyjątkowy, ponieważ 100% akcji naszej spółki zostało przejęte przez fundusz THC SICAV-RAIF S.A. FUND 3, co zapewniło nam dodatkową stabilność finansową i umocniło naszą pozycję na rynku.

Nasze unikalne doświadczenie i technologie, takie jak sieciowanie radiacyjne polietylenów, dają nam przewagę konkurencyjną i pozwalają na ciągłe dostarczanie produktów najwyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali RADPOL S.A. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość opartą na innowacyjnych rozwiązaniach i technologiach.

RADPOL S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika praca fizyczna magazyn motoryzacja

Oferty pracy RADPOL S.A.

Praca alert - powiadomienia

Praca RADPOL S.A.

  • Magazynier

    RADPOL S.A.
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Operator maszyn

    RADPOL S.A.
    • Lublin
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RADPOL S.A.

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

RADPOL S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
RADPOL S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Biłgoraj
  2. Lublin
  3. Poznań
  4. Swidnik
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca RADPOL S.A. - oferty archiwalne

  • Technolog procesów sieciowania

    RADPOL S.A.
    • Człuchów
    • Zakres obowiązków

      •Nadzór nad bezpieczną eksploatacją akceleratora, zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami,
      •Poddawanie obróbce radiacyjnej rur wytłoczonych,
      •Kontrola nad poprawnością wykonywanej pracy,
      •Bieżąca kontrola działania maszyn i urządzeń,
      •Prowadzenie niezbędnej dokumentacji, a w szczególności bieżących sprawozdań i kontroli oraz oznakowania półwyrobu zgodnie z procedurą ISO 9001 i 1401,

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: obsługa programu: Pakiet MC Office, znajomość rysunku technicznego, komunikatywność
      • Inne wymagania: Praca na czas określony : 6 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony Wykształcenie minimum średnie techniczne lub wyższe techniczne o profilu elektrycznym, elektronicznym, mechanicznym, Odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w pracy, Znajomość obsługi komputera pakiet MS Office na poziomie min. średnio zaawansowanym,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    RADPOL S.A.
    • Człuchów

      •Realizacja przydzielonych zleceń proukcyjnych,
      •Bieżąca kontrola wykonania zlecenia pod względem ilościowym, jakościowym i terminowym,
      •Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
      •Przekazywanie próbek wytworzonego materiału do działu kontroli jakości,
      •Pakowanie wyrobów gotowych,
      •Raportowanie produkcji w systemie,

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: komunikatywność
      • Inne wymagania: Praca na czas określony 6 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony praca w godz. od 6.00 do 14.00; od 14.00 do 22.00; od 22.00 do 6.00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Pracownik produkcyjny

    RADPOL S.A.
    • Człuchów

      - Realizacja przydzielonych zleceń produkcyjnych,
      -Bieżąca kontrola wykonania zlecenia pod względem ilościowym, jakościowym i terminowym,
      - Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
      - Przekazywanie próbek wytworzonego materiału do działu kontroli jakości,
      - Pakowanie wyrobów gotowych,
      - Raportowanie produkcji w systemie,

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Umiejętność: zaangażowanie i dokładność Praca na okres próbny : 6 miesięcy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Człuchowie