Czy to Twoja firma?

Adecco Poland Sp. z o.o. praca

Chrzanów
uslugi w zakresie rekrutacji pracowników
Adecco Poland Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł praca fizyczna

Oferty pracy Adecco Poland Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Adecco Poland Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Adecco Poland Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Adecco Poland Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Młodszy operator produkcji

    Adecco Poland Sp. z o.o.
    • Chrzanów
    • staż/praktyka
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - obsługa maszyn i urządzeń
      - kontrola jakości
      - dbanie o porządek na stanowisku pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: ZDOLNOŚCI MANUALNE
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : DOBRY WZROK Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Umowa o pracę tymczasową
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chrzanowie