Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W CHEŁMKU

Oferty pracy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Chełmku

PRACOWNIK SOCJALNY

Zawód: pracownik socjalny Rodzaj: umowa o pracę
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W CHEŁMKU
Praca socjalna na rzecz osób i rodzin, w szczególności aktywizacja środowisk długotrwale korzystających ze świadczeń pomocy społecznej, z wykorzystaniem metod, ...
od 3200 zł
UoP brutto/mies.
Chełmek
05-10-2020
od 3200 zł

ASYSTENT RODZINY

Zawód: asystent Rodzaj: umowa o pracę
Praca z rodziną przeżywającą trudności w pełnieniu funkcji opiekuńczo-wychowawczej.
od 3000 zł
Chełmek
05-10-2020
od 3000 zł

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: pracownik socjalny   |  Rodzaj: umowa o pracę
Chełmek
Szczegóły
Zakres obowiązków
- praca socjalna;
- dokonywanie analizy i oceny zjawisk, które powodują zapotrzebowanie na świadczenia z pomocy społecznej oraz kwalifikowanie do uzyskania tych świadczeń;
- udzielanie informacji, wskazówek i pomoc w zakresie rozwiązywania spraw życiowych osobom, które dzięki tej pomocy będą zdolne samodzielnie rozwiązywać problemy będące przyczyną trudniej sytuacji życiowej, skuteczne posługiwanie się przepisami prawa w realizacji tych zadań;
- pomoc w uzyskaniu dla osób będących w trudnej sytuacji życiowej poradnictwa dotyczącego możliwości rozwiązywania problemów i udzielania pomocy przez właściwe instytucje państwowe, samorządowe i organizacje pozarządowe oraz wspieranie w uzyskiwaniu pomocy;
- zadania w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia:
biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)
Inne wymagania:
[Umiejętność 1] : wykształcenie kierunkowe zgodnie z art. 116 lub 156 ustawy o pomocy społecznej
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Adres

ul. Tadeusza Staicha 1
32-660 Chełmek
województwo małopolskie
powiat oświęcimski
gmina Chełmek

Dodatkowe informacje

NIP: 5491064270
REGON: 00245142200000

Pracodawcy z miasta Chełmek