Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO METALI NIEŻELAZNYCH BOBREK SPÓŁKA JAWNA KRZYSZTOF I PAWEŁ KLESZCZ, BRONISŁAW KOŹB praca

Bobrek
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA METALI
PRZEDSIĘBIORSTWO METALI NIEŻELAZNYCH BOBREK SPÓŁKA JAWNA KRZYSZTOF I PAWEŁ KLESZCZ, BRONISŁAW KOŹB najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł magazyn

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO METALI NIEŻELAZNYCH BOBREK SPÓŁKA JAWNA KRZYSZTOF I PAWEŁ KLESZCZ, BRONISŁAW KOŹB

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO METALI NIEŻELAZNYCH BOBREK SPÓŁKA JAWNA KRZYSZTOF I PAWEŁ KLESZCZ, BRONISŁAW KOŹB

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO METALI NIEŻELAZNYCH BOBREK SPÓŁKA JAWNA KRZYSZTOF I PAWEŁ KLESZCZ, BRONISŁAW KOŹB poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO METALI NIEŻELAZNYCH BOBREK SPÓŁKA JAWNA KRZYSZTOF I PAWEŁ KLESZCZ, BRONISŁAW KOŹB - oferty archiwalne

  • Sortowacz, piecowy-wytapiacz

    PRZEDSIĘBIORSTWO METALI NIEŻELAZNYCH BOBREK SPÓŁKA JAWNA KRZYSZTOF I PAWEŁ KLESZCZ, BRONISŁAW KOŹB
    • Bobrek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • sortowanie materiałów wsadowych;
      • obsługa pieca topielnego i maszyny odlewniczej wraz z rafinatorem;
      • prowadzenie procesów topienia;
      • prowadzenie procesów odlewania;

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem , Praca w zespole, wózki jezdniowe podnośnikowe z wyłączeniem specjalizowanych
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, umiejętność pracy w zespole, uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych. Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny 1 miesiąca, kolejna umowa o pracę na czas określony, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony, praca trzyzmianowa w systemie czterobrygadowym - I zmiana od 6:00 do 14:00, II zmiana od 14:00 do 22:00, III zmiana od 22:00 do 6:00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 800 - 4 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Bobrek
    • 3 800-4 400 zł / mies.

      • sortowanie materiałów wsadowych
      • prowadzenie procesów odlewania.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem , Praca w zespole
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, umiejętność pracy w zespole, uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych. Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny 2 miesięcy, kolejna umowa o pracę na czas określony, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony, praca trzyzmianowa w systemie czterobrygadowym - I zmiana od 6:00 do 14:00, II zmiana od 14:00 do 22:00, III zmiana od 22:00 do 6:00.

      Oferujemy

Pracodawcy w Bobrku