Twoje wsparcie w rekrutacji

ITURRI Poland

O nas

Grupa ITURRI jest pionierem kompleksowych dostaw środków ochrony pracy. Koncentrujemy się głównie na ochronie osób i środowiska pracy poprzez dostarczanie innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań, dostarczając rozwiązania „szyte na miarę”.

Specjalizujemy się w produkcji odzieży, obuwia, sprzętu i wyposażenia wozów specjalnych.
Naszą działalność prowadzimy w sektorach: rafineryjnym, górniczym, energetycznym, transportowym, motoryzacyjnym, budowlanym, morskim, rybackim, jądrowym, hutniczym, telekomunikacyjnym, ratunkowo-interwencyjnym, obronności i ochronie zdrowia.


W naszych fabrykach w Hiszpanii i Maroko produkujemy m.in.: ubrania robocze, wojskowe, firmowe, obuwie. Zajmujemy się również budową i montażem pojazdów gaśniczych.
W Bielsku-Białej specjalizujemy się w produkcji sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości.
Nasze działania na rynku polskim koncentrują się głownie w obszarach sprzedaży środków ochrony indywidualnej i odzieży ochronnej, roboczej oraz korporacyjnej a także wsparcia technicznego w zakresie ich doboru i użytkowania.
Zajmujemy się również szkoleniami i usługami outsourcingowymi związanymi z dystrybucją i użytkowaniem środków ochroni indywidualnej. 
Bezpieczeństwo naszych pracowników, ergonomia w miejscu pracy a także integracja i stały rozwój zespołu to nasze priorytety.

Historia firmy

W roku 1947 w porcie w Sewilli, Juan Iturri Landajo, założył firmę, pierwotnie ukierunkowaną na rynek morski. Początki naszej działalności to głównie produkcja lin. W krótkim czasie zaczęliśmy dostarczać produkty na specjalne zamówienie takie jak farby, filtry wody i inne. Tak zaczęła się historia ITURRI z produktami „szytymi na miarę”.

Byliśmy i jesteśmy elastyczni, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Fundamenty handlowe zostały dobrze osadzone, ponieważ do dzisiaj pamiętani jesteśmy jako “wiodący producent lin”. W latach 60, Juan Iturri Gisbert, syn założyciela, przekształcił firmę w grupę przemysłową i handlową z jasno określonym przeznaczeniem usługowym. Zgodnie z tą perspektywą, dekada lat 70 zakończyła się ogromną ekspansją na terenie Hiszpanii.

W latach 80 rozpoczęliśmy naszą własną produkcję i rozpoczęliśmy współpracę z przemysłem wydobywczym. W międzyczasie poszerzyliśmy produkcję lin oraz stworzyliśmy nową fabrykę - przenośników taśmowych. Grupa miała również swój udział w produkcji motocykli oraz wciąż rozwijała produkcję węży, armatury, zaworów, części mechanicznych, itp.


Podstawą była siła pracy zespołowej oraz umiejętność przezwyciężania trudności.
Lata 90-te i włączenie do korporacji Juana i Javiera Iturri Franco to przełomem w kierunku internacjonalizacji i usług zintegrowanych. Obecnie działamy na czterech kontynentach, zatrudniając ponad 1300 pracowników na całym świecie. Jesteśmy obecni w takich krajach jak Maroko, Brazylia, Argentyna, Francja, Wielka Brytania, Niemcy, Chiny i oczywiście Polska.


Nasza główna siedziba znajduje się w Sevilli, gdzie rozpoczęła się działalność Iturri. Na rynku Polskim jesteśmy obecni od 1992 roku, nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej.

Benefity

Prywatna opieka medyczna
Szkolenia dofinansowane
Strefa relaksu
Darmowe szkolenia / spotkania z mentorami
Dodatkowe ubezpieczenia
Przyjazne miejsce pracy
Ergonomiczne stanowisko pracy
Darmowe posiłki
Możliwości awansu
Owoce w pracy
Służbowy samochód
Służbowy telefon komórkowy

Galeria:


Oferty pracy

ITURRI Poland

Samodzielny pracownik ds. gospodarki magazynowej

Zawód: magazynier Rodzaj: umowa o pracę
ITURRI Poland
ITURRI Poland
Twoja praca będzie polegała na: monitorowaniu stanów magazynowych, obsłudze klienta, obsłudze wewnętrznego systemu informatycznego, obsługa przyjęć i wydań towarów, obsłudze automatów vendingowych, rozwiazywaniu bieżących problemów aplikacyjnych, ...

POLECANA
Bielsko-Biała
Opublikowana:25-05-2020 POLECANA
ITURRI Poland

Kierownik ds. kluczowych klientów i rozwoju sprzedaży B2B

Zawód: dyrektor Rodzaj: umowa o pracę
ITURRI Poland
ITURRI Poland
Zarządzaniu istniejącym portfolio klientów (negocjacje i monitorowanie umów, badanie i przewidywanie potrzeb klienta), Monitoring KPI, prowadzenie dogłębnych analiz biznesu i tworzenie ...
Bielsko-Biała
Opublikowana:25-05-2020

Ta firma zamieszczała także ogłoszenia (archiwum):

Asystent/tka ds. odzieży technicznej
grafik
umowa o pracę
Specjalista ds. obsługi klienta
specjalista ds. obsługi klienta
umowa o pracę
Pracownik ds. gospodarki magazynowej
magazynier
umowa o pracę
Specjalista ds. usług
specjalista ds. obsługi klienta
umowa o pracę
Specjalista ds. wdrożeń i obsługi systemów vendingowych
specjalista ds. obsługi klienta
umowa o pracę
Pracownik ds. obsługi klienta
specjalista ds. sprzedaży
umowa o pracę
Pracownik operacyjny-kierowca
kierowca
umowa o pracę
Szwaczka/Krawcowa- możliwość przyuczenia
krawiec
umowa o pracę
Samodzielny pracownik ds. gospodarki magazynowej.
magazynier
umowa o pracę
Samodzielny pracownik ds. usług - Kierowca
kierowca
umowa o pracę
Iturri Poland Sp. z o.o.
ul. Księdza Józefa Londzina 107
43-382 Bielsko-Biała