NAMI S.C.

Czy to Twoja firma?

NAMI S.C. praca

Bielsko-Biała

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumną częścią bielsko-bialskiej społeczności, dostarczając usługi, które nie tylko ułatwiają życie naszych klientów, ale również przyczyniają się do poprawy estetyki naszego pięknego miasta. W NAMI S.C. specjalizujemy się w usługach porządkowych, pielęgnacji terenów zielonych, wynajmie zwyżek oraz odśnieżaniu. Nasza praca jest naszą pasją, a zadowolenie klientów – naszym priorytetem.

Zaufanie, które zbudowaliśmy przez lata, jest dla nas największą wartością. Jesteśmy dumni, że znane podmioty takie jak AQUA S.A., czy SUEZ S.A., powierzają nam opiekę nad swoim otoczeniem, co jest dla nas najlepszym świadectwem jakości i profesjonalizmu. Nasze usługi są synonimem niezawodności i precyzji, a każde zlecenie traktujemy z indywidualnym zaangażowaniem, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W NAMI S.C. rozumiemy, że każda przestrzeń, zarówno publiczna jak i prywatna, wymaga nie tylko regularnej pielęgnacji, ale i specjalistycznego sprzętu. Dlatego oferujemy wynajem zwyżki, w tym podnośników koszowych i nożycowych, które pozwalają na bezpieczne i efektywne wykonanie prac na wysokościach.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z wieloletniego doświadczenia i ciągłego dążenia do doskonałości. Jesteśmy przekonani, że nasza historia i rekomendacje są najlepszym potwierdzeniem naszej stabilności i wiarygodności na rynku.

W NAMI S.C. każdy dzień to nowa strona w naszej historii, którą piszemy z myślą o lepszej przyszłości dla nas wszystkich. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy więcej!

NAMI S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy NAMI S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NAMI S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NAMI S.C.

Siedziba główna

Praca NAMI S.C. - oferty archiwalne

  • PRACOWNIK PORZĄDKOWY - PRACA OD ZARAZ

    NAMI S.C.
    • Bielsko-Biała
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • utrzymanie czystości pomieszczeń basenowych.

      Wymagania

      • pierwsze 3 miesiące umowa zlecenie później umowa o pracę,
      • dobry stan zdrowia,
      • dobra organizacja pracy,
      • uczciwość.

      Oferujemy

      • możliwość szybkiego podjęcia pracy,
      • atrakcyjne wynagordzenie

Pracodawcy w Bielsku-Białej