Przedszkole Gumisiowy Gaj

Czy to Twoja firma?

Przedszkole Gumisiowy Gaj praca

Bielsko-Biała

W sercu Bielska-Białej, gdzie dziecięca wyobraźnia spotyka się z kreatywnością i nauką, znajduje się przedszkole, które od ponad dwóch dekad jest synonimem ciepła i rozwoju - Przedszkole Gumisiowy Gaj. Nasza historia rozpoczęła się 7 marca 2001 roku, kiedy to otworzyliśmy nasze drzwi dla pierwszych przedszkolaków, pragnąc stworzyć miejsce, w którym każde dziecko poczuje się wyjątkowe i bezpieczne.

W Gumisiowym Gaju wierzymy, że edukacja to nie tylko nauka, ale przede wszystkim zabawa i radość odkrywania świata. Nasze autorskie programy nauczania, inspirowane pedagogiką Montessori, są dowodem na to, że można uczyć się przez gry i zabawy, rozwijając przy tym samodzielność i kreatywność naszych wychowanków. Jesteśmy dumni z naszej nowoczesnej kuchni, w której codziennie przygotowujemy zdrowe i smaczne posiłki, bo zdrowe odżywianie to podstawa prawidłowego rozwoju.

Jednak to, co wyróżnia nas na tle innych przedszkoli, to nasz duży, zielony ogród, który jest nie tylko miejscem zabaw, ale również przestrzenią, gdzie dzieci mogą obcować z naturą. Dodatkowo, oferujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych - od szachów, przez fitness, po zajęcia teatralne i konstrukcyjne. Wierzymy, że każde dziecko ma inne talenty i zainteresowania, dlatego staramy się rozbudzać i rozwijać różnorodne pasje.

Nie zapominamy również o wycieczkach i wyjazdach, które są nieodłącznym elementem edukacji w Gumisiowym Gaju. Dzięki nim, nasi przedszkolacy mają okazję do poznawania świata poza murami przedszkola, co jest niezwykle ważne dla ich wszechstronnego rozwoju.

Przez lata naszej działalności zdobyliśmy zaufanie rodziców i miłość dzieci, co jest dla nas największym wyróżnieniem. Chociaż nasza historia dobiegła końca 4 stycznia 2024 roku, to wspomnienia i uśmiechy naszych przedszkolaków pozostaną z nami na zawsze. Dziękujemy wszystkim, którzy byli częścią tej niezwykłej przygody.

Przedszkole Gumisiowy Gaj najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Przedszkole Gumisiowy Gaj

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Gumisiowy Gaj

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

    Niepubliczne Placówki Oświatowe Jonatan
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    Popularna
    Wygasa
  • Nauczyciel informatyki

    Wygasa
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie

    Popularna
    Wygasa
  • Lektorzy Nauczyciele Języków Obcych

    Świat Języków Obcych "TIME"
    • umowa zlecenie
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Popularna
    Dodana

Mapa Przedszkole Gumisiowy Gaj

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kęty
  3. Katowice
  4. Warszawa
  5. Częstochowa
  6. Wrocław
  7. Zabrze
  8. Czechowice-Dziedzice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedszkole Gumisiowy Gaj - oferty archiwalne

  • Nauczyciel

    • pełny etat
    • Niepubliczne przedszkole w Bielsku-Białej poszukuje pedagoga specjalnego lub nauczyciela wychowania przedszkolnego.

      Bedą potrzebne kwalifikacje w zakresie pedagogiki specjalnej, które można uzupełnić w trakcie pracy.
      Istnieje możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy.
      Istnieje możliwość zatrudnienia osoby, które są w trakcie studiów przedmiotowych lub w trakcie studiów uzupełniających.
      Osoby bez doświadczenia w pracy z dziećmi mogą pracować w zespole pod kierunkiem innego nauczyciela.

      Przedszkole mieści się w Bielsku-Białej w dzielnicy Wapienica.

      Zakres obowiązków

      • praca na stanowisku nauczyciela lub nauczyciela wspomagającego.

      Wymagania

      • wykształcenie kierunkowe, pedagogiczne;
      • wykształcenie pedagogika specjalna;
      • Istnieje możliwość zatrudnienia osoby w trakcie zdobywania wykształcenia lub uzupełniania wykształcenia.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie i dobre zarobki;
      • pracę w oparciu o autorski program nauczania w dobrze zgranym zespole;
      • możliwość uzyskania wykształcenia i doświadczenia w edukacji Monessori;
      • możliwość realizacji własnych pomysłów i scenariuszy.

Pracodawcy w Bielsku-Białej