Czy to Twoja firma?

Hemmersbach Central Support Sp. z o.o. Sp. k. praca

Bielany Wrocławskie
Hemmersbach Central Support Sp. z o.o. Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Hemmersbach Central Support Sp. z o.o. Sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hemmersbach Central Support Sp. z o.o. Sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Hemmersbach Central Support Sp. z o.o. Sp. k. - oferty archiwalne

  • Service desk specialist

    Hemmersbach Central Support Sp. z o.o. Sp. k.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nadzór nad terminowym wykonywaniem zleceń klienta, aktywny kontakt z klientem wew. i zew., obsługa systemów zleceń firmy oraz jej klientów, tworzenie wymaganych raportów do analizy, otwieranie, zamykanie oraz zarządznie zgłoszniami klienta, wsparcie techników w trakcie realizacji zleceń
      Miejsce pracy:ul. Krakowska 29K, 50-424 Wrocław
      Forma umowy: umowa o pracę na czas określony tj: 2 lata, praca w godzinach od 6.00-19.00 na dwie zmiany
      Oferta w sali: H

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, DOBRA ORGANIZACJA PRACY
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie dowolne, staż pracy 3 miesiące mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta francuskojęzycznego. Chęć do wykonywania pracy zmianowej, biegła obsluga komputera z obsługą internetu, dobra organizacja pracy, dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie znajomosć języka francuskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 6 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bielanach Wrocławskich