Czy to Twoja firma?

ORDIPOL SP. Z O.O. praca

Bielany Wrocławskie
ORDIPOL SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy ORDIPOL SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ORDIPOL SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ORDIPOL SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Pracownik magazynu

    ORDIPOL SP. Z O.O.
    • Bielany Wrocławskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Prace fizyczne związane z:
      - zbieranie towaru (odzieży) wg zapotrzebowania i przygotowywanie go do wysyłki dla poszczególnych sklepów,
      - etykietowanie i zabezpieczanie towaru,
      - kontrola paczek wyjściowych.
      Praca w godz.: 6-21.
      Proponowany okres zatrudnienia: 3 lata.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, staż pracy: min. 2 miesiące na podobnym stanowisku, obsługa skanera, zdolność do długotrwałej pracy stojącej, umiejętność pracy w zespole, możliwość dźwigania ciężarów (kartony z ubraniami)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bielanach Wrocławskich