Czy to Twoja firma?

ARTUR CIMOCH GOCREATE praca

Bełchatów
ARTUR CIMOCH GOCREATE najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Programista Bełchatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy ARTUR CIMOCH GOCREATE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARTUR CIMOCH GOCREATE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ARTUR CIMOCH GOCREATE - oferty archiwalne

  • Progamista php

    ARTUR CIMOCH GOCREATE
    • Bełchatów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      programowanie aplikacji internetowych związanych z rynkiem e-commerce;

      możliwość zatrudnienia w ramach umowy zlecenie

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie przy tworzeniu stron internetowych i oprogramowania przy użyciu PHP oraz MySQL

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bełchatowie