Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - EL - REM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

działalność usługowa w zakresie przetwórstwa przemysłowego

Oferty pracy EL-REM Sp. z o.o.

SPAWACZ - ŚLUSARZ REMONTOWY

Zawód: spawacz Rodzaj: umowa o pracę
EL-REM Sp. z o.o.
Praca w brygadzie remontowej ds. instalacji energetycznych w przedsiębiorstwie produkcyjnym. Montaż i remonty rurociągów, pomp, itp.
od 3300 zł
UoP brutto/mies.
Alwernia
24-09-2020
od 3300 zł

ELEKTROMONTER

Zawód: elektromonter Rodzaj: umowa o pracę
Działania w zakresie utrzymania ruchu elektrycznego przedsiębiorstwa produkcyjnego. Montaż i naprawy instalacji i urządzeń elektrycznych.
od 3400 zł
Alwernia
24-09-2020
od 3400 zł

Archiwalne ogłoszenia

REFERENT ADMINISTRACJI DS. KADR
Zawód: pracownik umysłowy   |  Rodzaj: umowa o pracę
Alwernia
Szczegóły
Zakres obowiązków
Obsługa kadrowo-płacowa firmy, prowadzenie spraw osobowych pracowników np.: rozliczanie urlopów, prowadzenie kartotek pracownika, kierowanie na okresowe badania lekarskie, przeprowadzanie czynności związanych z wygaśnięciem lub rozwiązaniem stosunku pracy, wystawianie świadectw pracy, prowadzenie bieżącej obsługi kadrowej pracowników - wydawanie zaświadczeń, świadczenie usług doradczych z zakresu prawa pracy, sporządzanie dokumentacji związanej ze zgłoszeniem do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczeń zdrowotnych pracowników i przekazywanie jej do ZUS, obsługą świadczeń socjalnych oraz z zakresu ubezpieczeń społecznych.
Wymagania
Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia:
Kadry, płace, ZUS
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Adres

ul. Karola Olszewskiego 25
32-566 Alwernia
województwo małopolskie
powiat chrzanowski
gmina Alwernia

Dodatkowe informacje

NIP: 6751192262
REGON: 351522241
KRS: 0000128117

Dyrektor generalny

Andrzej Jan Praszek
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 28-08-2002
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Alwernia