Czy to Twoja firma?

EL-REM Sp. z o.o. praca

Alwernia
działalność usługowa w zakresie przetwórstwa przemysłowego
EL-REM Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy EL-REM Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EL-REM Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

EL-REM Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca EL-REM Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Ślusarz-spawacz

    EL-REM Sp. z o.o.
    • Alwernia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Realizacja robót w zakresie remontów, napraw i montażu rurociągów przesyłowych. Naprawy, remonty, montaż urządzeń energetycznych - pompy, dmuchawy, nagrzewnice, itp.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SPAWACZA

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Mistrz infrastruktury technicznej - systemy wodno-kanalizacyjne

    • Alwernia
    • 4 200 zł / mies.

      Nadzorowanie prac związanych z obsługą infrastruktury technicznej przedsiębiorstwa produkcyjnego. Kierowanie zespołem pracowników, w tym opracowywanie harmonogramów pracy pracowników. Nadzorowanie funkcjonowania przydzielonych obszarów węzłów technologicznych i energetycznych - ujęcia wody przemysłowej i wewnętrznej gospodarki wodno-ściekowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych do materiałów niebezpiecznych , Obsługa żurawi stacjonarnych, Prawo jazdy kat. B, PRAWO JAZDY - KAT.B, Chęć zdobywania wiedzy, Zdolności kierownicze i organizacja pracy innych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
  • Maszynista urządzeń energetycznych

    • Alwernia
    • 3 400 zł / mies.

      Obsługa i kontrola pracy instalacji gospodarki wodno-ściekowej przedsiębiorstwa produkcyjnego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Chęć zdobywania wiedzy
      • Inne wymagania: [Inne] : Do przyuczenia stanowiskowego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN

Pracodawcy w Alwerni